fbpx Wykład i warsztat wybitnego pisarza, tłumacza i literaturoznawcy Antoniego Libery na Wydziale Filologicznym | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Budynek Neofilologii, ul. Wita Stwosza 51, Kampus Gdańsk-Oliwa, aula 21.
13.05.2019 - 12:00
Fundacja Betweeen.Pomiędzy i Uniwersytet Gdański

W ramach X. Festiwalu Between.Pomiędzy ISLAND.WYSPA w poniedziałek 13 maja 2019 zapraszamy na wykład i warsztat wybitnego pisarza, tłumacza i literaturoznawcy Antoniego Libery na Wydziale Filologicznym.

z

12.00 Rozmowa Sofokles, Racine i libretta – spotkanie z Antonim Liberą, Budynek Neofilologii, ul. Wita Stwosza 51, Kampus Gdańsk-Oliwa, aula 21.

14.30 Warsztaty dyskusja o warsztacie tłumacza z Antonim Liberą (Brytanik Racine’a) Wydział Filologiczny, ul. Wita Stwosza 55, Kampus Gdańsk-Oliwa, aula 1.47.