fbpx Czas wolny i rozrywki w najnowszej literaturze rosyjskiej | University of Gdańsk | Uniwersytet Gdański

Czas wolny i rozrywki w najnowszej literaturze rosyjskiej

Wydział Filologicznym, ul. Wita Stwosza 51, sala 260
26/09/2019 - 09:30
Pracownia Badań Kulturowych nad Najnowszą Literaturą Rosyjską, Instytut Rusycystyki i Studiów Wschodnich na Wydziale Filologicznym UG przy współpracy z Instytutem Filologii Wschodniosłowiańskiej Uniwersytetu w Białymstoku

26 września 2019 roku na Wydziale Filologicznym, ul. Wita Stwosza 51, sala 260, odbędzie się literaturoznawcze seminarium naukowe pt. „Czas wolny i rozrywki w najnowszej literaturze rosyjskiej”, organizowane przez Pracownię Badań Kulturowych nad Najnowszą Literaturą Rosyjską przy współpracy z Instytutem Filologii Wschodniosłowiańskiej Uniwersytetu w Białymstoku. Swój przyjazd zapowiedziało kilkunastu badaczy zajmujących się najnowszą prozą i dramaturgią rosyjską z ośrodków zagranicznych (Odessa, Mińsk), jak i polskich (Poznań, Kielce, Szczecin, Białystok, Gdańsk).