fbpx Konferencja Naukowa Transopot - zmiana terminu | University of Gdańsk | Uniwersytet Gdański

Konferencja Naukowa Transopot - zmiana terminu

Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego, Sopot
22/10/2020 - 09:00 to 23/10/2020 - 16:00
Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego

Konferencja Transopot 2020

Kolejna edycja Konferencji Naukowej TranSopot 2020 serdecznie zapraszamy.

W dniach 22-23 października 2020 r. (uwaga na zmieniony termin konferencji!) na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie odbędzie się kolejna edycja Konferencji Naukowej TranSopot pod hasłem „Wyzwania rozwoju transportu w XXI wieku”.

Konferencja TranSopot 2020 jest kontynuacją spotkań, organizowanych od 1992 r. na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego, poświęconych kierunkom rozwoju sektora transportu. Celem tego wydarzenia jest wymiana poglądów i dyskusja nad współczesnymi kierunkami rozwoju transportu oraz integracja środowisk naukowych i praktyków gospodarczych z branży TSL. W programie konferencji znajdą się m.in.:

Dyskusje w ramach sesji plenarnych i tematycznych, poświęcone następującym obszarom problemowym: zrównoważony rozwój transportu; ekonomiczne aspekty innowacji i postępu technicznego w transporcie; przedsiębiorstwa transportowe – uwarunkowania przetrwania i przesłanki rozwoju; mobilność miejska;

Debata z praktykami;

Wyjazd studyjny połączony ze zwiedzaniem Gdyni oraz m.in. Muzeum Emigracji.

Więcej informacji na stronie internetowej

ZAPRASZAMY do udziału w konferencji

Z uwagi na przesunięty termin konferencji, zmianie ulegają też terminy zgłaszania artykułów oraz poniesienia opłaty konferencyjnej